Uncategorized @sq

[vc_row css_animation="" row_type="row" use_row_as_full_screen_section="no" type="full_width" angled_section="no" text_align="left" background_image_as_pattern="without_pattern"][vc_column][vc_column_text]Bashkebisedim i ngroht mes miqsh duke fsjijuar nje mbremje te bukur dhe biseda mjaft produktive.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation="" row_type="row" use_row_as_full_screen_section="no" type="full_width" angled_section="no" text_align="left" background_image_as_pattern="without_pattern"][vc_column][vc_empty_space height="52px"][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation="" row_type="row" use_row_as_full_screen_section="no" type="full_width" angled_section="no" text_align="left" background_image_as_pattern="without_pattern"][vc_column][vc_gallery type="image_grid" images="2519,2517,2515,2513,2511,2509,2507,2501" img_size="full" column_number="2" grayscale="no" images_space="gallery_with_space"][/vc_column][/vc_row]...

Sot, nisën takimet intensive për hartimin e programit elektoral për kandidaturën si kryetare e Bashkisë së Shkodrës. Takimet i hapëm me përfaqësues të shoqërisë civile. Jane 12 takime të planifikuara me grupe të ndryshme të interesit për të përfunduar së bashku programin për drejtimin e...

Ne vazhdën e nismës "sëbashku projektojmë të ardhmen e Shkodrës", ndërrmarrë nga znj.Keti Bazhdari dhe stafi i saj, për të konsultuar dhe hartuar strategjinë e programit elektoral 2015 me shkodranët, një vend tejet të rëndesishëm zuri takimi me artistë dhe ekspertë të artit dhe trashëgimisë...

Nisma "sëbashku projektojmë të ardhmen e Shkodrës", lançuar nga znj. Bazhdari dhe stafi i saj, vijoi me takimin e tretë në kuadër të konsultimit dhe hartimit të programit elektotal për zgjedhjet vendore. Bujqësia, blegtoria dhe peshkimi ishin qëndra e diskutimeve mes specialistëve dhe drejtuesve të...